Το ψηφοδέλτιο της παράταξης «Ορίζοντες Ηπείρου»

Το ψηφοδέλτιο της παράταξης «Ορίζοντες Ηπείρου»

Η ανεξάρτητη αυτοδιοικητική παράταξη «Ορίζοντες Ηπείρου – Περήφανοι Ξανά» κατέθεσε στο Πρωτοδικείο συνδυασμό με επικεφαλής τον Σπύρο Ριζόπουλο και συνολικά 75 υποψήφιους Περιφερειακούς Συμβούλους και στις 4 περιφερειακές ενότητες της Ηπείρου.

Ειδικότερα, το ψηφοδέλτιο απαρτίζουν οι:

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΣΤΗΝ Π.Ε ΑΡΤΑΣ

  1. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  2. ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΔΗΜΗΤΣΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΚΙΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΚΟΛΙΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΚΟΥΤΣIΟΥΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΕΛΛΥ) του ΚΩΝ/ΝΟΥ
  7. ΜΠΟΣΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  8. ΝΑΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  9. ΝΤΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  10. ΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  11. ΤΥΡΟΛΟΓΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΛΙΛΗ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  12. ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ
  13. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  14. ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
  15. ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΣΤΗΝ Π.Ε. ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

  1. ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΒΕΤΟΥ ΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  3. ΒΛΑΧΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΓΚΑΜΠΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΖΩΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΚΟΣΙΩΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  7. ΚΟΤΣΩΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
  8. ΚΥΒΡΑΝΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  9. ΜΟΣΧΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  10. ΜΠΑΖΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΚΤΟΡΑ
  11. ΤΑΤΣΗ ΜΑΓΔΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΣΤΗΝ Π.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  2. ΒΛΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΑΛΕΞΙΟΥ
  3. ΒΟΥΡΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
  4. ΓΙΑΓΚΑ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΛΑΜΠΡΟΥ
  5. ΓΚΑΝΙΑΤΣΑ ΕΛΠΙΔΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  6. ΓΟΥΣΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
  7. ΔΑΣΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  9. ΖΑΡΑΝΓΚΑΛΗΣ ΚΑΣΤΡΙΩΤ του ΣΠΥΡΟΥ
  10. ΚΑΪΑΦΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  11. ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗ ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  12. ΚΑΝΑΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
  13. ΚΑΡΑΜΠΟΪΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  14. ΚΙΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
  15. ΚΙΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  16. ΚΛΗΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  17. ΚΟΤΖΑΜΑΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΚΟΣΜΑ
  18. ΚΡΑΜΠΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ
  19. ΛΩΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  20. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  21. ΝΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  22. ΠΑΓΩΤΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  23. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  24. ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΟΛΓΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  25. ΠΑΠΠΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  26. ΠΑΠΠΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝH) του ΚΩΝ/ΝΟΥ 
  27. ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  28. ΡΑΪΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  29. ΣΙΔΕΡΗ ΑΘΗΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  30. ΣΙΩΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  31. ΣΛΟΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  32. ΣΤΡΑΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  33. ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  34. ΤΖΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
  35. ΥΦΑΝΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΣΤΗΝ Π.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

  1. ΖΑΜΠΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΚΟΝΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  3. ΚΟΛΕΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΥ
  4. ΛΙΑΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  5. ΜΠΙΤΖΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  6. ΜΠΟΥΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  7. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΠΑΠΑΤΣΙΜΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  10. ΠΕΠΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  11. ΡΙΖΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  12. ΡΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  13. ΤΣΙΡΩΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  14. ΦΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Show Buttons
Hide Buttons